פלטפורמת שיפור יחס המרה לאתרי מלונות

RateParity היא פלטפורמת CRO (Conversion Optimization Platform) המציעה למלונות סט של פיצ'רים וכלים המאפשרים להגדיל את ההזמנות הישירות, ובכך לשפר את יחס ההמרה באתר המלון ובמנוע ההזמנות וכן להגדיל ההכנסות הישירות של המלון.

אני רוצה להתחיל!

Super Widget

אנו גאים להציג את ה-Super Widget החדש שלנו!

ה-Super Widget משפר את חווית המשתמש באתר המלון על ידי קיבוץ כל הפיצ'רים המופעלים באתר והצגתם בצורה ברורה ומקוצרת, כאשר המשתמשים יכולים לראות את כל הפיצ'רים המופעלים ללא כל הפרעה או הסתרה של אלמנטים באתר. ניתן להתאים אישית את הווידג'ט ולהציג על פי הצרכים שלכם את כלי השוואת המחירים מול אתרי OTA, המחיר הטוב ביותר באתר המלון, כפתור קריאה לפעולה "הזמינו עכשיו", מבצעים ודילים מיוחדים, גיפט קארד, שוברים וחוות דעת.

ה-Super Widget הרספונסיבי ניתן להתאמה אישית לעיצוב האתר ולצבעי המותג.

Increase Direct Bookings

Price Comparison

ווידג'ט השוואת מחירים עם אינטגרציה למנוע הזמנות, המאפשר לאתר המלון להגדיל את ההזמנות הישירות ולא להפסיד הזמנות לטובת אתרי OTA. הווידג'ט מציג לגולשים השוואת מחירים עדכנית ומקיפה, ובכך חוסך את החיפוש באתרי ה-OTA השונים, ומאפשר לכם להבטיח לאורחים הפוטנציאליים את המחיר הטוב ביותר. לחילופין, תוכלו גם להשוות את המחיר שלכם למחיר הטוב ביותר הזמין באתרי OTA וכן להעניק הטבות בלעדיות כדי לגרום לגולשים להזמין ישירות באתר הרשמי של המלון

למידע נוסף

Quotelier – Get A Quote!

Craft top-notch proposals and get paid with ease in a secure environment! With Quotelier, managing offline requests is a breeze – send follow-up reminders and stay on top of your tasks effortlessly. Plus, our personalized email experience lets your guests connect with your hotel staff directly. Sign up now and witness the perfect blend of automation and human touch!

למידע נוסף

AI In-Chat Booking

AI In-Chat Booking

AI-Powered Chatbot

חסכו זמן יקר וכוח אדם על ידי מתן מענה לשאלות הגולשים באמצעות צ'אט בוט מבוסס בינה מלאכותית. הודות לאינטגרציה עם מנוע ההזמנות, הצ'אט בוט מסוגל לשלוף באופן אוטומטי את כל המידע על המלון ולהציג אותו לגולשים באופן שוטף 24/7. בנוסף, הצ'אט בוט מאפשר הזמנה ישירות דרך הצ'אט, בירור והשוואת מחירים, ויביא לגידול בהזמנות הישירות ולשיפור ביחס המרה באתר המלון.

למידע נוסף

Cart Abandonment

בכל זיהוי כוונת נטישה של הגולש באמצע תהליך הזמנה, תופיע התראה אוטומטית עם מסר מניע לפעולה, או הצעה לשמור את פרטי החיפוש ולשלוח תזכורות במייל עם הצעת מכר רלוונטית, לעידוד המשתמש להשלים את ההזמנה. סוג החדר, תאריכי החופשה המבוקשים, מספר האורחים והמחיר יצוינו במייל וכן הטבות שיינתנו בהזמנה ישירה, זאת כדי להגדיל את הסיכוי להשלמת ההזמנה.

למידע נוסף

Exit Pop-Ups

Targeted offers and call-to-action notifications

Messaging

שיפור חוויית המשתמש באתר בעזרת הצעות מכר ממוקדות ומסרים מניעים לפעולה בעת הגלישה באתר המלון או בזיהוי כוונת יציאה. התאמה אישית של המסרים השיווקיים לפי התנהגות הגולש.

  • Special Offers:
    הציגו לגולשים דילים ומבצעים, עם חיבור לדף המבצע בתהליך ההזמנה. המערכת תשלוף באופן אוטומטי את המבצעים והדילים הרלוונטיים ותציג אותם בעת הגלישה בדפי האתר השונים בצורה מעוצבת ושיווקית.
  • Pop-Ups:
    כלי פופ-אפים אוטומטי המאפשר פרסום דילים ומבצעים, הטבות להזמנה ישירה או מסרים מניעים לפעולה כדי למנוע מגולשים לעזוב את האתר, לעודד את השלמת ההזמנה ולשפר את יחס ההמרה של האתר
  • Smart Notes:
    התראות מותאמות אישית על סמך התנהגות הגולשים באתר. כל המידע המוצג נשלף באופן אוטומטי מתוך מנוע ההזמנות ובהתאם להתנהגות הגולש בזמן אמת, כך שאתם לא צריכים לעשות שום דבר. המערכת יכולה למשל לציין בפני הגולש כמה אנשים הזמינו חדר מסוים או בתאריכים מסוימים, כמה חדרים נותרו ועוד, על מנת ליצור תחושת דחיפות ולהביא להשלמת ההזמנה.
למידע נוסף

Reviews Widget

הציגו בפני המשתמשים את חוות הדעת הטובות ביותר על המלון שלכם. הווידג'ט מסכם את סך כל הדירוגים שקיבלתם ומציג סקירות מלאות בכדי לעודד את הגולשים באתר לבצע הזמנה ישירה

למידע נוסף

RateParity Review Score Feature

Increase Your Hotel’s Cash Flow

Vouchers & Gift Cards

העניקו לגולשים את האפשרות לרכוש לעצמם או לאחרים שוברים וגיפט קראד. כך תוכלו ליצור ולהגביר את המודעות למותג, גם בקרב קהלים שטרם הגעתם אליהם. מערכת זו מאפשרת לכם לייצר שוברי מתנה או גיפט קארד לחופשה, טיפול, ארוחה או כל מוצר אחר, שהגולשים יכולים לרכוש מראש ולממש בכל זמן שיחפצו דרך במנוע ההזמנות. עם תבניות מעוצבות לבחירתכם, תוכלו להציג את שוברי המתנה בצורה שיווקית ומניעה לפעולה.

למידע נוסף

MICE Booking Engine

RateParity's integration of Book a Space on its platform opens amazing new profit streamline for hoteliers. Thanks to this Full integration, your website visitors can effortlessly locate the option to book a MICE space. The Full integration streamlines the process and encourages MICE direct bookings.

למידע נוסף

RateParity Review Score Feature

הדשבורד של RateParity

הדשבורד האינטואיטיבי שלנו מציג את כל נתוני הפעילות בפלטפורמה בפילוחים שונים ומאפשר לבצע ניתוח נתונים מעמיק ויסודי על סמך בסיס המידע המצטבר בפלטפורמה כגון הכנסות, הזמנות, שוברים ועסקאות גיפט קארד ועוד.

דרך הדשבורד תוכלו להגדיר גם את ה-Super Widget ולבחור אילו פיצ'רים יוצגו בו וכן להתאימו אישית לכל אחד מדפי האתר

בואו נתחיל!