Case Studies

פלטפורמת ה-CRO של RateParity מסייעת למלונות בהגדלת ההזמנות הישירות, ההכנסות ושיפור יחס ההמרה הישיר של אתרי הבית.

צור קשר
 • Leonardo Laura Beach
  +300% בשיעור ההמרה
 • Amadria Park Hotel Andrija
  13% עסקאות מכירות אונליין גבוהות ב
 • Domes Lake Algarve
  17% שיעור המרה של הזמנות שנעשו באמצעות Rate Parity
 • Master Collections מבית פתאל
  +400% בשיעור ההמרות בעזרת ווידג'ט השוואת מחירים
 • St Raphael Resort & Marina
  18% מכירות ישירות אונליין גבוהות ב-
 • AyiiAnargyri
  200% מכירות מקוונות ישירות גבוהות ב-
 • Dreams Luxury Suites
  +38% בשיעור ההמרה
+20% בהזמנות ישירות
+300% ביחס המרה

אתר הנופש Leonardo Laura Beach & Splash Resort בפאפוס, קפריסין, הוא מלון ידידותי למשפחות המתהדר ביותר מ -400 חדרים וסוויטות, כולם מצוידים במתקני נוחות יוקרתיים למטיילים מודרניים. המלון מנוהל על ידי Leonardo Hotels & Resorts Mediterranean. עם נוכחות מקוונת חזקה בכל ערוצי ההפצה הזמינים, המלון השתמש ב- RateParity כדי לבסס את היתרון התחרותי ורשם עלייה במספר המכירות הישירות המקוונות ושיעור ההמרות, למרות המשבר העולמי COVID-19.

עלייה של 20% במכירות הישירות עם RateParity בשנת 2020 לעומת 2019. שיעור ההמרות עם RateParity היה גבוה יותר ב -300% לעומת השנה הקודמת ללא RateParity

Mrs. Andrie Kleanthous Dimosthenous
מנהלת שיווק ומכירות, Leonardo Hotels & Resorts Mediterranean

"RateParity הינו כלי עם ממשק מאוד ידידותי למשתמש, המאפשר לנו להניע יותר הזמנות ישירות דרך האתר שלנו, תוך הימנעות מעמלות של צד שלישי, והגדלת ההכנסה הממוצעת שלנו להזמנה. אנו ממליצים בחום על RateParity. "

Features implemented: Price comparison tool RateParity alerts Special offers
+11% במכירות הישירות
11% שיעור המרה של הזמנות שנעשו באמצעות Rateparity
+13% בשיעור ההמרה

Amadria Park Hotel Andrija הוא מלון למשפחות וילדים, ומטרתו העיקרית היא לאפשר למשפחות ולילדיהם ליהנות מהזמן שלהם בצורה מושלמת ומעוררת השראה.
למעשה, המלון הוא מלון הילדים הראשון בקרואטיה המשלב בתוכו כל הדברים המועדפים על ילדים כמו מיני קלאב ופעילויות מעוררות יצירתיות.
למלון בבעלות משפחתית יש נוכחות מקוונת איתנה ועקבית בערוצים חברתיים רבים והוא משתמש בפלטפורמה של RateParity כדי להגביר את המכירות הישירות שלו, וכבר ראה עלייה של 11% בעסקאות ישירות שבוצעו דרך האתר.
הייתה גם צמיחה של 13% בעסקאות מכירות מקוונות ועלייה מדהימה בשיעור ההמרה של 11%.

Ivan Tabula
מר איוון טאבולה מנהל ויב ואנליטקס

"שילוב ווידג'טים של RateParity באתר שלנו הייתה אחת ההחלטות העסקיות החכמות שקיבלנו עבור המלון שלנו. הפלטפורמה הידידותית למשתמש הובילה ליותר תנועה לאתר ובסופו של דבר יותר הזמנות ישירות. מאז הבחנו עלייה דרמטית בהכנסות. RateParity מומלץ מאוד לכל מלון שרוצה לשפר את שיעורי ה-המרות שלו".

Features implemented: Price comparison tool RateParity alerts Special offers
17% שיעור המרה של הזמנות שנעשו באמצעות Rate Parity

Domes Lake Algarveהוא אתר נופש בדירוג של חמישה כוכבים באזור הדרומי שטוף השמש של פורטוגל.כולל אגם פרטי, גישה בלעדית לחוף פראיה דה פאלסיה, ומקומות אירוח אקסקלוסיביים ומפנקים המתאימים למשפחות ולזוגות כאחד.
המלון מנוהל על ידי Domes Resorts – והוא המלון הראשון שלהם הממוקם מחוץ ליוון.
במהלך 4 החודשים הראשונים לשיתוף הפעולה שלנו, Domes Lake Algarve השתמשה היטב בכלי ה-CRO החזקים של RateParity, והגדילה את שיעור ההמרה של הזמנות שבוצעו באמצעות Rate Parity ב-17%.

Marina Melidou
גב' מרינה מלידו ראש תחום מכירות מסחר אלקטרוני ושיווק

"אנו עוקבים באופן רציף אחר נופים באונליין וחוקרים דרכים מתוחכמות על-מנת להגביר את ההזמנות הישירות שלנו RateParity .הייתה נכס גדול שסייע לנו להגדיל ולשפר את יחס ההמרות שלנו."

Features implemented: Price comparison tool RateParity alerts Special offers
+60% במכירות ישירות`
+400% בשיעור ההמרות בעזרת ווידג'ט השוואת מחירים

Master Collections מבית פתאל היא רשת דירות נופש יוקרתיות, הממוקמות בלב היעדים הכי נחשקים ומבוקשים ברחבי ישראל.
החברה משתמשת במערך האינטואיטיבי של כלי אופטימיזציה לשיעור ההמרות שמציעה RateParity כדי להגדיל את המכירות המקוונות הישירות ולשפר את חווית המשתמש באתר ושביעות רצון הלקוחות.

העבודה עם RateParity הביאה למאסטר עלייה של 60% במכירות הישירות באתר באוקטובר 2020 לעומת אוקטובר 2019, למרות השפעות COVID-19. כמו כן, שיעור ההמרות כולל הזמנות ישירות היה מעל 400% בחודשים אוקטובר-נובמבר 2020.

Mr. Yuval Fattal
מר יובל פתאל, מנכ"ל ומייסד Master Collections

"התקנו את RateParity בגרסאות האנגלית והעברית של אתרנו בשנת 2020. תהליך ההעלאה היה קל ופשוט; ממש הופתעתי מההשפעה שלו. RateParity הגדיל באופן דרמטי את שיעור ההמרות ואת סך ההזמנות הישירות באתר הרשמי שלנו ."

Features implemented: Price comparison tool RateParity alerts Special offers
+18% מכירות ישירות אונליין גבוהות ב-
9% מלון עטור הפרסים, המדורג בחמישה כוכבים בלימסול קפריסין הבחין בעלייה מדהימה של
+17% ייעל את המכירות הישירות המקוונות שלו ב-18% ואת עסקאות המכירות המקוונות ב.

מלון עטור הפרסים, המדורג בחמישה כוכבים בלימסול קפריסין הבחין בעלייה מדהימה של בשיעורי ההמרה מאז שהצטרף ל- RateParity..
עם מיקום אידיאלי, שירותים יוקרתיים ושירות ללא פשרות, המלון המשפחתי מיצה את מלוא הפוטנציאל שלו על ידי מתן אפשרות להזמנות ישירות דרך אתר האינטרנט שלו.
למעשה, על ידי שימוש בכלים ייחודיים וחכמים של RateParity, מלון סנט רפאל ריזורט אנד מרינה ייעל את המכירות הישירות המקוונות שלו ב-18% ואת עסקאות המכירות המקוונות ב-17%.

Andreas Perivolaris
מר אנדראס פריבולריס מנהל תחום מסחר אלקטרוני

" RateParity מסייעת למשתמשים לחפש, לבחור ולהזמין בנוחות ובקלות. המאפיין הייחודי של הווידג'ט עזר למלון להגדיל את יחס ההמרה, ובסופו של דבר גם את המכירות. כלי מומלץ לכל סוג נכס”.

Features implemented: Price comparison tool RateParity alerts Smart Notes
+ 400% Spa Vouchers Sales
+ 200% Hotel Vouchers Sales
+200% Online Direct Sales

מלון הבוטיק הטבעי והמפואר למבוגרים בלבד ממוקם במרחק של שעה נסיעה בלבד מהעיירה ההומה פאפוס. למרות מיקומו הייחודי אך המבודד, המלון הבחיןבעלייה אדירה של 355% בשיעור ההמרה מאז שיתוף הפעולה עם RateParity.
אחת האסטרטגיות שלאיה אנרג'ריהייתה למקסם את האופציה של שוברים וכרטיסי מתנה עבור הספא המצטיין שלה. כתוצאה מכך, המלון פתח זרם הכנסות חדש בכך שהוא מאפשר לאורחים ולמבקרים מבחוץ למקסם את ההוצאות שלהם בשטח המלון. מאז שהטמיעה את הווידג'ט של RateParity באתר שלה, AyiiAnargyriהבחינהבעלייה של 200% במכירות הישירות המקוונות שלה, שלא יסולא בפז.

Alexandra Panagiotou
Operations Manager

"מומלץ מאוד ! RateParity עוזרת לנו להגדיל את המכירות המקוונות שלנו. הווידג'ט הקפיץ את המכירות של השוברים וכרטיסי המתנה ובנוסף הפחית באופן דרמטי את עומס העבודה של הצוות על ידי השתלטות על כל התהליך. אנשי Rate Parity הם מקצוענים אמיתיים, סייעו לנו בכל נושא ובעיה שנתקלנו בה עד להקמת המערכת והפעלתה. ראויים לשבח וציון למופת."

Features implemented: giftcards Price comparison tool vouchers
+25% בהזמנות ישירות
+38% ביחס המרה

Santorini’s Dreams Luxury Suites באימרוביגלי היא חלק ממשפחת היעדים היוקרתיים של רשת מלונות Aqua Vista, המציעה למטיילים אתרי נופש מרוחקים ושקטים הרחק מההמון, ביעדים הנחשקים ביותר ביוון.

ב- Santorini’s Dreams Luxury Suites, שזוכה לשבחים רבים מאורחים על שירות, מיקום, עיצוב, שירותים ועוד, הצליחו לשפר את שיעורי ההמרה ב-38% ואת המכירות וההכנסות הישירות ב -25% באמצעות מערך הכלים והמוצרים האינטואיטיביים של RateParity.

Mr. George Tsolakakis
מנהל מכירות, Aqua Vista Hotels

"עברו כמעט שנתיים מאז שהתחלנו לעבוד עם הווידג'טים של RateParity באתרי המלונות שלנו. החלטה חכמה שהוכיחה את עצמה, במיוחד עבור המותג Dreams Luxury Suites. במהלך השנתיים הללו, רשמנו עלייה של 38% בשיעורי ההמרה, עלייה של 25% במכירות הישירות ומספרים דומים בהכנסות הישירות שלנו.
בעזרת RateParity אנחנו משאירים את המותג שלנו מעודכן ותחרותי."

Features implemented: Price comparison tool RateParity alerts